Про квадратичну скаляризацію одного класу задач векторної оптимізації в банахових просторах

V. M. Bogomaz, P. I. Kogut

Анотація


Розглядається проблема скаляризації для одного класу задач векторної оптимізації в частково впорядкованих банахових просторах. Припускається, що цільове відображення мае ослаблену властивість напівнеперервності знизу та упорядковувальний конус не є тілесним. Запропоновано метод скаляризації, який успадковує ідеї підходу Пасколетті Серафіні. Показано, що в цьому випадку скалярні задачі оптимізації можна апроксимувати квадратичними задачами мінімізації.

Ключові слова


векторнозначне відображення; напівнеперервність знизу; частково впорядковані простори; ефективні розв'язки; узагалвнені розв'язки

Повний текст:

PDF

Посилання


Mansour M., Metrane A., Thera M. Lower Semicontinuous Regularisation for Vector-Valued Mappings// J. Global Optimization 35(2) (2006), 283309.

Borwein J. M. Continuity and dierentiability properties of convex operators// Proc. London Math. Soc. 44(3) 1982, 420444.

Jahn J. Vector Optimization. Theory, Applications and Extensions. SpringerVerlag, Berlin, 2004.

Kogut P.I., Manzo R., Nechay I.V. On existence of ecient solutions to vector optimizations problems in Banach spaces// Note di Matematica, 30(4)(2010). 45-64.

Kogut P.I., Manzo R., Nechay I.V. Topological Aspects of Scalarization in Vector Optimization Problems// Australian Journal of Mathematical Analysis and Applications, 7(2)(2010), 2549.

Kogut P.I., Manzo R., Nechay I.V. Generalized ecient solutions to one class of vector optimization problems in Banach spaces// Australian Journal of Mathematical Analysis and Applications, 7(1)(2010), 127.

Kosolap A. I. Solution of general problem of quadratic optimization// Proceeding of the Toulouse Global Optimization Workshop, 2010, 7174.

Pascoletti A., Serani P. Scalarizing Vector Optimization Problems// Journal of Optimization Theory and Applications, 42(4)(1984), 499524.

Довженко А.В., Когут П.I Ері-напівнеперервні знизу відображення та їх властивості // Математичні студїї, 2011, Т. 16, № 1, с. 86-96.

A. V. Dovzhenko, P. I. Kogut, R. Manzo, On the concept of ¡-convergence for locally compact vector valued mappings // For East Journal of Applied Mathematics, 2011, Vol. 60, Issue 1, p. 139.

Peressini A.L. Ordered Topological Vector Spaces. HarpetRow, New York, 1967.




DOI: http://dx.doi.org/10.15421/141203

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.



Індексування журналу

Журнал розміщено у наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах:

  

      

 


Адреса редколегії: 49050, Україна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, вул. Козакова 18, корп. 14, механіко-математичний факультет, д-р фіз.-мат. наук, проф. Когут П.І. 

email: p.kogut@i.ua

www.kdr.dp.ua

www.dnu.dp.ua


Free counters! 

Лицензия Creative Commons
Це видання має доступ за ліцензією Creative Commons «Attribution» («Атрибуция») 4.0 Всемирная.


Open Science in Ukraine - website development