Необхiднi умови оптимальностi для одного класу задач оптимального керування, розв’язки яких мають неварiацiйний характер

S. O. Gorbonos

Анотація


Отримано необхiднi умови оптимальностi для одного класу задач оптимального керування параболiчними рiвняннями з необмеженими коефiцiєнтами у випадку, коли їх розв’язки мають неварiацiйний характер.

Ключові слова


задача оптимального керування; неварiацiйний розв’язок; функцiонал Лагранжа; необхiднi умови оптимальностi

Повний текст:

PDF

Посилання


Горбонос С.О. Варiацiйнi розв’язки задачi оптимального керування з необмеженими коефiцiєнтами / С.О. Горбонос, П.I. Когут // Вiсник ДНУ. Серiя: Моделювання. — 2013. — Вип. 5. — № 8. — С. 69–83.

Горбонос С.А. Об аппроксимации решений одного класса задач оптимального управления для параболического уравнения с неограниченными коэффициентами / С.А. Горбонос // Международный научно-технический журнал «Проблемы управления и информатики». — 2014. — Вып. 5. —- С.15–29.

Gorbonos S. O. On Pathological Solutions to an Optimal Boundary Control Problem for Linear Parabolic Equation / S. O. Gorbonos, P. I. Kogut // Сборник научных трудов «Кибернетика и вычислительная техника». — 2014. — Вып. 176. — С. 5–18.

Kogut P. I. On attainability of optimal solutions for linear elliptic equations with unbounded coefficients /P. I. Kogut, O. P. Kupenko// Вiсник ДНУ. Серiя: Моделювання. — 2012. — Вип. 4. — № 8. — С. 63–82.

Ioffe A. D. Theory of Extremal Problems / A. D. Ioffe, V. M. Tichomirov. — North-Holland, Amsterdam–New York, 1979.

Lions J.-L. Non-Homogeneous Boundary Value Problems and Applications/ J.-L. Lions, E. Magenes. — Springer-Verlag, Berlin, 1972.

Cioranescu D. An Introduction to Homogenization/ D. Cioranescu, P. Donato. — Oxford University Press, New York, 1999.

Фурсиков А. В. Оптимальное управление распределенными системами. Теория и приложения / А. В. Фурсиков — Новосибирск : Научная книга, 1999. —- 350 с.

Gilbarg D. Elliptic partial differential equations of second order/ D. Gilbarg, N. S. Trudinger. — Springer-Verlag, Berlin, 2000.




DOI: http://dx.doi.org/10.15421/141609

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.



Індексування журналу

Журнал розміщено у наукометричних базах, репозитаріях та пошукових системах:

                 


Адреса редколегії: 49050, Україна, Дніпровський національний університет імені Олеся Гончара, вул. Козакова 18, корп. 14, механіко-математичний факультет, д-р фіз.-мат. наук, проф. Когут П.І. 

email: p.kogut@i.ua

www.dnu.dp.ua


Free counters! 

Лицензия Creative Commons
Це видання має доступ за ліцензією Creative Commons «Attribution» («Атрибуция») 4.0 Всемирная.


Open Science in Ukraine - website development